Sinoć je u maloj dvorani Gradski Vrt, pred 400-tinjak gledatelja, ekipa Vrijednosnica Osijek nadigrala Hermes Analitic-u rezultatom 101:76.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Hermes Analitica 101:76 (21:19, 30:23, 34:11, 16:23).
VROS: Šarac J 2, Došen, Robinson 14, Žulj 2, Vuković 8, Katura 10, Šarac A 16, Krajina 8, Karlović 11, Turalija 12, Mustapić 18.
Hermes: Škara, Mandalinić, Raič M 16, Svoboda 17, Grafolić 4, Krstanović S 14, Ušić 12, Đurinović, Rajić J 13, Krstanović A.

Samo u prvoj četvrtini gosti iz Zagreba bili su ravnopravan protivnik, dok početkom druge, te početkom treće četvrtine Brokeri dižu ritam igri i rade razliku dovoljnu za uvjerljivu pobjedu. Svi igrači trenera Vladimira Krstića su odigrali odličnu obranu, vukli brze kontre, te dominirali na parketu Gradskog Vrta. Ekipa Hermesa nije mogla parirati raspoloženim domaćinima, te će (po pokazanoj igri), teško zadržati prvoligaški status u slijedećih šest kola. Sinoć su odličnu košarkašku predstavu malo narušile ozljede Kature i Mustapića, ali se nadam da nisu ozbiljne, te da će se ubrzo priključiti treninzima.