Večeras je u Rijeci, u sklopu 24. kola A1 HKL ekipa Vrijednosnica nadigrala Kvarner.

KK Kvarner 2010 – KK Vrijednosnice Osijek 64:72 (17:19, 16:16, 17:18, 14:19).

Kvarner: Barnjak 5, Veljačić 12, Pešut, Butorac 14, Vucić 13, Antunović, Kučan 3, Vujčević, Miličević 8, Štimac 9, Kalpić.
VROS: Bačić, Došen 16, Robinson 4, Žulj, Vuković 4, Šarac A, Krajina, Karlović 9, Turalija 10, Mustapić 29.

Od prve minute Brokeri su krenuli čvrsto i agresivno, te su bili u prvom ozbiljnijem vodstvu u 7. minuti 6:16. Do sredine treće četvrtine Vrijednosnice održavaju minimalno vodstvo, ali tada se bude domaćini, te prelaze u vodstvo 50:46. U nastavku se igralo izjednačeno sa minimalnim vodstvima obje ekipe, a Vrijednosnice predvođene Jakovom Mustapićem rade ključnu seriju 3 minute prije kraja i osiguravaju nove bodove. Mustapić je vukao ekipu cijelu utakmicu, a veliku je pomoć imao u raspoloženima Arijanu Došenu, Nikoli Turaliji i Marku Karloviću.
Ekipa Vrijednosnica je u Rijeci napravila pravi podvig, te je bez ozlijeđenih Luke Kature i kapetana Aljoše Šarca donijela nove bodove u Osijek, unatoč činjenici što trener Vladimir Krstić već dvadesetak dana zbog ozljeda i bolesti igrača ne može napraviti ozbiljan trening.

Slijedeću utakmicu Brokeri su 19. travnja domaćini Zagrebu, direktnom protivniku u borbi za sedmo mjesto, te se nadamo da će se do tada oporaviti i ekipi priključiti kapetan Aljoša Šarac.