Unatoč odličnoj igri Brokeri u Splitu ostali bez bodova, preokretom domaćina u posljednjoj minuti.

KK SPLIT – KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK 84:80 (23:20, 14:17, 21:26, 26:17)

SPLIT: Subotić (4), Kalajžić (17), Kedžo (13), Rančić (14), Vrgoč, Dijan (2), Najev (10), Jukić (1), Kanaet, Marić, Galić, Širko (23).

VRIJEDNOSNICE OSIJEK: J. Šarac, Došen (6), Robinson (9), Žulj, Vuković (10), Katura (18), A. Šarac (8), Krajina (6), Karlović (1), Turalija (4), Mustapić (18).

Ekipa trenera Vladimira Krstića odlično otvara utakmicu i dolazi do prednosti od 4:12, no nakon time-out-a, domaćini se vraćaju i dolaze do minimalne prednosti. Drugu četvrtinu Brokeri također otvaraju bolje, no u samoj završnici domaćini izjednačuju, te je na poluvremenu 37:37. U nastavku dominacija Osječana sve do 36. minute i vodstva 64:73, kada Gripe dižu Splićane.  Osječani sa nekoliko vezanih grešaka, zatim tehničkom greškom treneru Krstiću (nakon nekoliko čudnih sudačkih odluka), vraćaju domaćine u utakmicu. U neizvjesnoj završnici domaćini su bili mirniji sa linije slobodnih bacanja i pobjedom došli na prvo mjesto na tablici.

Igrači Vrijednosnica su, po meni, odigrali najbolju gostujuću utakmicu u sezoni, nadigrali favorizirane Splićane, ali na žalost ostali bez bodova.

Čestitke igračima i trenerima na odličnoj borbi, timskoj igri, taktici i zalaganju.