Danas su Vrijednosnice osvojile prve gostujuće bodove protiv Ribole Kaštela.

KK Ribola Kaštela – KK Vrijednosnice Osijek 80:83 (16:23, 22:22, 14:15, 28:23)

Ribola: Vidović 10, Klepo, Delaš 4, Krešić 10, Kedžo 28, Murko, Vidović, Galić 7, Markota 2, Perkušić 19, Krešić, Topić.

Vrijednosnice: Bradford 16, Tokić 2, Budimir 11, Šiško 5, Perković 5, Vranješ 24, Martinović, Dmitrović 7, Bošnjak 11, Sudžum 2.

Vrijednosnice su dobro otvorile utakmicu,  imale su kontrolu igre te na odmor odlaze sa +7 za 38:45. U drugo poluvrijeme Brokeri su ušli još agresivnije, napravili su najveće vodstvo u utakmici od 16 poena za 42:58. U posljednjoj četvrtini domaćin se nekoliko puta približio na -3, no više od toga nisu uspjeli. Vrijednosnice Osijek zasluženo osvajaju bodove rezultatom 80:83. Za vrijednosnice su najviše ubacili Vranješ 24, Bradford 16 te Budimir i Bošnjak svaki po 11.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u subotu, 15.10.2022. protiv Sonik Puntamike u 17:00h u Osijeku.