KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK – KK HERMES ANALITICA  61:69 (13:23, 09:10, 26:10, 13:17)

Vrijednosnice Osijek: Boban, Taylor 10, Došen 6  Levinson, Bačić, Markulin 11, Anzulović, Šarac 12, Krajina, Jois 14, Vrkić 4, Turalija 4

H Analitica: Perić 10, Raič 16, Đurinović, Svoboda 19, Garafolić 5, Španja, Krstanović 4, Turić, Šekelja 8, Rajić 7

“Brokeri” su napokon bili kompletni, ali to im ipak nije bilo dovoljno za pobjedu. Utakmica je počela vrlo tvrdo sa puno grešaka na jednoj i drugoj strani. Iz te početne zbunjenosti prvi su se izvukli igrači Hermesa i to su iskoristili da “pobjegnu” igračima Vrijednosnica na 10 razlike. To je razlika koju su držali do poluvremena. U trećoj četvrtini su se domaćini napokon probudili i počeli igrati. U jednom trenutku su došli na zaostatak od -2 (43:45), ali onda nakon par nes(p)retnih situacija gosti ponovo dižu razliku koju će zadržati do kraja utakmice. Moramo istaknuti jako lošu šutersku večer igrača Vrijednosnica koji su slobodna bacanja šutirali 1-20. Kod Osijeka su se istaknuli Aljoša Šarac sa 12 poena i 5 asistencija i Venkatesha Jois sa 14 poena, 3 asistencije i 4 skoka.