Danas su Brokeri odigrali prvu finalnu utakmicu doigravanja prve muške lige u kojoj su izgubili od Kvarnera u Rijeci.

KK Kvarner 2010 – KK Vrijednosnice Osijek 77:64 (19:17, 18:16, 24:10, 16:21)

Kvarner: Bile 13, Čakarun 15, Lisica 14, Jelenković 5, Marinelli 13, Vujasinović 9, Štemberger, Delpin, Vucić, Zelanto, Kostić, Đugum 8.

Vrijednosnice: Ashton 14, Kujundžić 15, Vladović 8, Bjelanović 7, Primorac 15, Martinović, Tomljenović, Dmitrović, Budimir, Šiško 3, Šuvak, Kotrulja 2.

Kvarner je puno bolje ušao u susret, dok su Vrijednosnice u prve dvije četvrtine imale 10 izgubljenih lopti, no unatoč tome prvo poluvrijeme završava sa 37:33. U drugom poluvremenu domaćin je napravio veće vodstvo koje je držao do kraja susreta no gosti su im konstantno puhali za vratom. Vrijednosnicama nije bio dobar dan jer nisu imali raspoloženih igrača, Kvarner je bio puno bolji u obrani te zasluženo pobijedio sa 77:64.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u subotu, 27.04. protiv Kvarnera u Osijeku u 17:00h.