Večeras su Vrijednosnice u Splitu odigrale četvrtfinale Super Sport Kupa Krešimir Ćosić u kojem su izgubile od Dubrave.

KK Dubrava – KK Vrijednosnice Osijek 87:70 (20:14, 22:22, 24:11, 21:23)

Dubrava: Vragović 18, Jurić 6, Kuzmanović 14, Karahodžić 12, Rajaofera 13, Vidović 9, Rimac 2, Kalajžić, Paponja, Matić 13.

Vrijednosnice: Ashton 14, Kujundžić 18, Šiško 2, Primorac 3, Kotrulja 9, Tomljenović 9, Dmitrović, Vladović, Budimir 8, Bjelanović 7, Šuvak.

Dubrava je odlično ušla u susret s 12:0, Vrijednosnice su do kraja prve četvrtine uspjele smanjiti na 20:14. U drugoj četvrtini ekipe su bile podjednake, Brokeri su gubili 9 poena te su nakon toga smanjili zaostatak na -1 za 35:34, prvo poluvrijeme završava sa 42:38. U drugom poluvremenu se raspala igra gostiju, Dubrava je ostvarila vodstvo od 20 poena (63:43) te se Vrijednosnice više nisu mogle vratiti. Utakmica se igrala visokim intezitetom, domaćin je imao velik postotak šuta za tri poena te je zasluženo pobjedio. Brokere su predvodili Kujundžić s 18 poena i 8 skokova te Ashton s 14 poena i 5 asistencija.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u nedjelju, 18.02. u 13:00h u Gradskom vrtu protiv Omiša.