Večeras su Vrijednosnice odigrale posljednje kolo Lige za ostanak u kojem su izgubile od ekipe Škrljeva.

KK Adria Oil Škrljevo – KK Vrijednosnice Osijek 82:73 (22:19, 15:17, 25:23, 20:14)

Škrljevo: Jelenković 17, Barnjak 20, Rajčić 7, Zovko 14, Vrgoč 17, Vucić, Kostić 3, Krešević, Šajin 4, Ćošić

Vrijednosnic: Tomljenović 8, Kuany 15, Bošnjak 4, Topolović 20, Džajić 4, Dugandžić, Grušanović 2, Tokić, Porobić 10, Perković 10, Jurić

Ekipa Škrljeva bolje je otvorila utakmicu, u 8.minuti imali su vodstvo od 9 poena za 19:10, nakon čega je uslijedila serija Vrijednosnica koja do kraja četvrtine smanjuju na 22:19. U 13.minuti tricom Kuanya Brokeri izjednačuju za 22:22, nakon toga su imali prednost od pet poena (22:27). Do kraja prvog poluvremena ekipa su se izmijenjivale u vodstvu te poluvrijeme završava sa 37:36. Gostujuća ekipa se bolje priključila u nastavak, u 23.minuti došli su do + 6  (39:45) no domaćin u 27.minuti prelazi u vodstvo koje drži do samoga kraja. Minutu prije kraja utakmice rezultat je bio 76:71, Adria Oil bolje koristi posljednje sekunde te pobjeđuje sa 82:73. Domaćini su ubacili 10 ubačaja za 3 poena dok su gosti svega 2.
Ovom utakmicom Vrijednosnice Osijek završile su sa natjecanjem u Premijer ligi.