Večeras su u napetoj završnici Vrijednosnice izgubile protiv Sonik Puntamike.

KK Sonik Puntamika – KK Vrijednosnice Osijek 97:92 (22:19, 23:28, 28:21, 24:24)

Sonik Puntamika: Palčić, Runjić 22, Cvitković 23, Zovko 12, Petani 9, Vladović 12, Rašić 16, Vručinić 3, Barbaroša, Zelanto, Keserović.

Vrijednosnice: Jordano 22, Kujundžić 15, Frye 13, Porobić 2, Paić 10, Filipović 8, Špehar, Vedriš, Topolović 6, Lakić 16.

Vrijednosnice dobro otvaraju utakmicu, držali su vodstvo sve do osme minute kada Puntamika preuzima vodstvo za 18:17 te prva četvrtina završava rezultatom 22:19. Iako je domaćin pretežno vodio drugu četvtrtinu, nekoliko sekundi prije isteka Vito Porobić izjednačuje za 45:45 te nakon njega Arijan Lakić iz slobodnih bacanja vodi Brokere u  vodstvo za kraj prvog poluvremena rezultatom 45:47. Nakon odmora Vrijednosnice nastavljaju igrati borbeno, utakmica je bila kvalitetna i napeta do same završnice. 40 sekundi prije kraja utakmice bio je rezultat 93:92, nakon toga domaćin pogađa dva slobodna bacanja, Frye promašuje tricu za izjednačenje dok Zovko zabija za konačnih 97:92.
Trener Marko Mandić dobro je pripremio i vodio ekipu, igrači su mu na terenu uzvratili velikom borbenošću a na kraju je ipak presudilo iskustvo domaćina. Za ekipu Puntamike najviše koševa postigli su Cvitković 23, Runjić 22, Rašić 16, dok su za Vrijednosnice Jordano 22,
Lakić 16 i Kujundžić 15.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju  sutra u Zadru protiv KK Diadora Zadar u sklopu Kupa Krešimir Ćosić u 19:00h.