Danas su Vrijednosnice odigrale zaostalu utakmicu 12. kola u kojoj su izgubile protiv Hermesa.

KK Hermes Analitika – KK Vrijednosnice Osijek 81:75 (22:16, 15:12, 19:30, 25:17)

Hermes: Mileković 15, Kalpić 12, Svoboda 13, Šutalo 10, Kordić 3, Brčić, Cvitanović 16, Ristovski, Gazić 12, Marcelić, Ćorić.

Vrijednosnice: Čelebić 19, Kujundžić 8, Porobić 17, Lakić 2, Paić 16, Filipović 7, Clarance, Tokić, Špehar, Topolović 6.

Vrijednosnice su imale vodstvo prvih sedam minuta do rezultata 14:16, nakon toga Mileković zabija tricu, Hermes prelazi u vodstvo, pravi seriju 8:0 te četvrtina završava rezultatom 22:16. U drugoj četvrtini domaćin je igrao još bolje u 16. minuti imali su vodstvo od +10 za  30:20, prvo poluvrijeme završava sa 37:28. U drugo poluvrijeme Brokeri ulaze puno bolje, prave u nizu nekoliko dobrih poteza te seriju 10:2 za 39:38, u četvrtoj minuti košem Topolovića prelaze u vodstvo za 41:42. U 27. minuti gosti su imali prednost od +11 za 43:54, no Hermes do kraja četvrtine smanjuje na 56:58. U zadnjoj dionici Vrijednosnice su držale vodstvo prve dvije minute nakon toga domaćin preuzima inicijativu te pobjeđuje rezultatom 81:75.  Za Vrijednosnice najviše koševa postigli su Čelebić 19, Porobić 17 i Paić 16, a za Hermes Cvitanović 16, Mileković 15 i Svoboda 13. Za Brokere zbog ozljede nije igrao Elijah Marcus Clarance koji se dosada odlično dokazao treneru Šarliji.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u nedjelju, 24.01.2021. u 17:00h protiv KK Alkar u Osijeku.