Večeras su Vrijednosnice Osijek na gostovanju pobijedile ekipu Škrljeva.

KK Adria Oil Škrljevo – KK Vrijednosnice Osijek 82:93 (20:26, 18:18, 19:26, 25:23)

Škrljevo: Stojanović, Jelenković 27, Barnjak, Vrgoč 5, Slavica 34, Hortman 5, Vucić, Kostić, Bešić 3, Šajin 4, Ćošić, Zovko 4

Vrijednosnice: Makoi 18, Lisica 18, Tokić 13, Porobić 11, Topolović 23, Dugandžić, Grušanović, Tomljenović 5, Špehar, Kuany 5

Vrijednosnice otvaraju utakmicu sa 6:0, nakon toga je uslijedila serija domaće ekipe, do kraja četvrtine Brokeri vraćaju početno vodstvo za 20:26. U drugoj četvrtini su se obje ekipe izmijenjivale u vodstvu no ekipa trenera Mandića odlazi na odmor sa + 6 za 38:44. Najveću prednost Vrijednosnice su napravile u 25.minuti (43:58) iz slobodnog bacanja Lisice nakon tehničke trenera Škrljeva. Gostujuća ekipa je još nekoliko puta povela sa 15 poena, a protivnička ekipa se probala približiti rezultatu. Škrljevo je u 37.minuti došlo na 76:82 no Vrijednosnice Osijek do kraja povećavaju vodstvo za konačnih 82:93. Iako su Brokeri igrali bez ozljeđenog Marka Bošnjaka, trener Marko Mandić odlično je pripremio ekipu za utakmicu. Vrijednosnice su kontrolirale  cijelu utakmicu, dominirali su u skokovima i asistencijama, igrali su timski te su zasluženo osvojili bodove. Za Škrljevo najučinkovitiji bili su Slavica sa 34 postignuta koša i Jelkenković sa 27. Najučinkovitiji kod Vrijednosnica Osijek bio je Topolović sa 23 postignuta koša, dok su Makoi i Lisica zabili po 18, Tokić 13.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u ponedjeljak, 13.12.2021. u Sarajevu protiv ekipe KK Vojvodina Novi Sad u sklopu 5.kola ABA 2 Lige.