KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK KK SENCUR GGD – 75:79 (11:14, 22:15, 18:19, 24:31)

KK VROS: Boban 9, Taylor 24, Došen 5, Bačić, Markulin 13, Anzulović, Krajina 10, Vrkić, Turalija 14.

KK SENCUR: Novak, Sajević 2, Murić 9, Rizvić 23, Martinčić 6, Pavić 10, Gorjanac 7, Tovilović, Babić, Rebec 14, Varagić, Pavković 8.

Košarkaši Vrijednosnice Osijek su sinoć odigrali utakmicu 4.kola Helios Alpe Adria Kupa. Gostujuća ekipa slovenskog prvoligaša Sencura GGD je odnijela pobjedu iz Osijeka 79:75. Prva četvrtina odlazi na stranu gostiju (14:11). Drugu četvrtinu domaći “Brokeri” ulaze u boljem ritmu i dobijaju rezultatom (22:15). Do kraja poluvremena domaći košarkaši ostaju u vodstvu (33:29). Kod “Borkera” su se istaknuli: Taylor 11p, Turalija 10p. Kod gostiju: Murić 9p, Pavić 8p. Trener Vrijednosnica Vladimir Krstić nije imao veliki broj igrača na raspolaganju, unatoč tome i na kraju treće četvrtine vodstvo ostaje na strani domaćina (51:48). Trener domaćina je imao na raspolaganju  sedam igrača, dok su zbog ozljeda izostali: Vrkić, Anzulović, Venkatesha i kapetan Šarac. U zadnjoj četvrtini se budi igrač Sencura GGD Rebec, sa 12 poena u nizu vraća nadu gostima iz Slovenije. U neizvjesnoj završnici presuđuje iskustvo gostiju i promašena bacanja domaćina. Koševima Pavkovića i Rizvića saslužena pobjeda odlazi na stranu gostiju. Kod domaćina su se istaknuli: Taylor 24p i 11skok, Turalija 14p i 6skok, Markulin 13 p, Krajina 10p i 10skok. Kod gostiju: Rizvić 23p i Rebec 14 poena.