Vrijednosnice su u 5.kolu Lige za prvaka pobijedile Kvarner.

KK Kvarner – KK Vrijednosnice Osijek 96:99 (18:22, 26:24, 19:30, 33:23)

Kvarner: Fells 31, Štemberger 15, Delpin, Vucić 14, Zovko 24, Pepelar, Naletilić 4, Cvitković 2, Kučan 4, Kostić 2.

Vrijednosnice: Bradford 21, Vranješ 21, Levanić-Kutni 20, Budimir 7, Butorac 20, Flanjak, Dmitrović, Tomljenović 1, Šiško, Bošnjak, Sudžum 6, Krajina 3.

Vrijednosnice su nakon prvih 10 minuta imale vodstvo od 4 poena (18:22). U drugoj četvrtini Brokeri su poveli sa +12 (20:32), no gube koncetraciju te Kvarner do kraja prvog poluvremena smanjuje na 44:46. Iako se u trećoj četvrtini činilo da će domaćin teško sustići goste koji su napravili vodstvo i od 19 koševa (70:51), domaćin je u posljednjoj dionici napravio preokret. Kvarner je u 36.minuti prešao u vodstvo za 83:82, posljednje minute su bile napete no bolje su ih iskoristile Vrijednosnice koje pobjeđuju sa 96:99. Kod Vrijednosnica najviše poena ubacili su Bradford i Vranješ svaki po 21 te Levanić-Kutni i Butorac svaki po 20 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u subotu, 22.04.2023. protiv Zagreba u Zagrebu.