Vrijednosnice su danas odigrale 6.kolo NLB ABA lige 2 u kojem su izgubile od Zlatibora.

KK Zlatibor Gold Gondola – KK Vrijednosnice Osijek 97:79 (23:22, 31:21, 27:21, 16:15)

Zlatibor: Protić 5, Čabrilo 16, Karapandžić 2, Đuran 10, Grubelić 9, Đukanović 25, Milošević, Matović, Joksimović 13, Čorbić, Tejić M. 12, Tejić B. 5.

Vrijednosnice: Bradford 25, Vranješ 15, Dmitrović 2, Tomljenović, Vladović, Budimir 2, Šiško 4, Bošnjak 8, Sudžum 23, Krajina.

Vrijednosnice su odigrale dobro prvo poluvrijeme, pružale su otpor kvalitetnoj ekipi Zlatibora. Brokeri su u nekoliko navrata imali vodstvo, a najveće koje su postigli bilo je 7 poena za 23:30, nakon čega je domaćin preuzeo inicijativu. U drugom poluvremenu Vrijednosnice su
popustile u obrani što je iskusna ekipa Zlatibora znala iskoristiti te zasluženo pobijedila sa 97:79.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u četvrtak, 22.12.2022. u 21:00h protiv KK Krka. Utakmica se igra u sklopu NLB ABA lige 2, uz direktan prijenos na Arena Sport TV.