U utakmici bez rezultatskog imperativa košarkaši Vrijednosnica OS Darde pobijedili su domaćina Križevce sa rezultatom (69:75).

Oprostili su se igrači Vrijednosnica Os Darda od teške i turbulentne sezone na najbolji mogući način. U zadnjem kolu Lige za ostanak Vrijednosnice Os Darda zasluženo su pobijedile Križevce i to bez jednog od najvažnijih igrača Darde, ozlijeđenog Mate Perajice. Unatoč problemima uzrokovanih brojnim ozljedama i tankim rosterom osiguran je opstanak u A1 ligi.

Susret su bolje otvorili košarkaši iz Križevaca i poveli su sa (8:0). „Brokeri“ su u 18. minuti prvi put poveli (32:33). Nakon poluvremena igrači trenera Senada Muminovića dižu agresivnost u obrani, te unatoč izlasku centara Vlaića i Ćutuka (5 osobnih), zonom tjeraju Križevčane u seriju grešaka i nerezonski šuteva. „Brokeri“ su u 36. minuti ponovno imali obećavajućih +7 (61:68). Međutim, Križevci su smanjili na -4. U završnici raspoloženi Bičvić (27 poena), u suradnji s Budimirom (18+7) osigurao je posljednju ovosezonsku pobjedu Darde.

KK Križevci  – KK Vrijednosnice OS Darda 69:75 (19:14, 17:21, 15:18, 18:22)

KRIŽEVCI: Glavinić 8, Matoić, Ivandić, Gligora 15, Sertić 2, Čusek, Žitko 13, Svoboda 9, Hrkač 4, Zrnić 2, Buva 9, Grgat 7.

VRIJEDNOSNICE OS DARDA: Kordić 2, Vlaić 2, Budimir 18, Mileković 11, Bičvić 27, Mandić 3, Radoš, Čutuk 4, Kujundžić, Pandurić 8.