U sklopu 6. kola A1 lige, košarkaši Vrijednosnica Osijek uvjerljivo su svladali momčad Ribola Kaštela rezultatom (85:75) i tako upisali drugu ovosezonsku pobjedu.

Brokeri su motivirano krenuli u susret, dobrom obranom uspjeli su zaustavili Rančića i vanjski šut gostiju. Uvodna četvrtina završava sa vodstvom košarkaša Vrijednosnica Osijek od (23:14). Do poluvremena Brokeri su zahvaljujući inspiriranom Bičviću zadržala svoje vodstvo i s +9 (42:33) odlaze na odmor. Nastavak je ponudio probuđene košarkaše Kaštela koji su u par navrata ozbiljno zaprijetili. Uz pomoć najraspoloženijeg gostujućeg igrača Ante Mašića i Luke Klarice u dva navrata dolaze na minus četiri. Međutim, Brokeri se vraćaju u pobjednički ritam zahvaljujući kojem tri minute prije kraja imaju najveću prednost od +17 (83:76). Zbog preranog opuštanja i težnji ka atrakciji topi se prednost domaćina na konačni +10 (85:75). Najučinkovitiji pojedinac druge pobjede bio je Filip Tončinić s 17 koševa. Osim njega, čak četvorica igrača imala su dvoznamenkasti učinak. Luka Pandurić i Antonio Bičvić postigli su 15, Dejan Meznarić 12, a najbolju ukupnu valorizaciju imao je Aljoša Šarac (21) uz 12 poena. Kod gostiju iz Dalmacije, najefikasniji bio je Ante Mašić sa 21 ubačajem.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Ribola Kaštela 85:75 (23:14, 19:19, 27:27, 16:15)
KK VROS: Kujundžić, Meznarić 12, J. Šarac 4, Buha 6, Tončinić 17, Bičvić 15, Pandurić 15, A. Šarac 12, Žulj, Krajina 4.
KK RIBOLA KAŠTELA: Klarica 9, Vručinić, Rašetina, Biočić 9, Blažević 1, Rančić 9, Vujičević 10, Mašić 21, Došen 10, Šipić 6, Roso.