Nakon košarkaša Zadra, Splita i Zagreb CO-a, plasman na završni turnir Kupa Krešimira Ćosića izborila je i zagrebačka Cedevita. Zagrepčani su u četvrtfinalnom Kup susretu u Dardi  teže od očekivanog svladali Vrijednosnice OS Dardu sa rezultatom (71:80).

Iako Brokeri nisu uspjeli kreirati senzaciju, pružili su sjajan otpor ekipi koja se nalazi na vrhu regionalne ABA lige. Darda se u četvrtfinalnoj utakmici Kupa Krešimira Ćosića pokazala kao neugodan i tvrd protivnik, koji je dobro namučili ponajbolju hrvatsku momčad. košarkaši Senada Muminovića imali su +9 na poluvremenu, ali do kraja susreta nisu imali dovoljno snage i koncentracije  za iznenađenje. Nakon uvodnih deset minuta susreta gostujuća momčad imala je minimalnu prednost (16:17). Domaća momčad zahvaljujući sjajno raspoloženom Veljku Budimiru (15 koševa u prvome dijelu) fantastično odrađuju drugu dionicu i odlaze na odmor s vodstvom od (39:30). Nakon odmora Hrvatski reprezentativac Dontaye Draper uzima stvari u svoje ruke i s četiri trice topi prednost domaće momčadi. Zahvaljujući dvojcu Owens i Opačak, Cedevita u zadnju četvrtinu ulazi sa pet poena prednosti (57:62). Darda je u igri za senzaciju kola bila sve do 36. minute kada je na semaforu svjetlilo (65:69), no nekoliko ishitreni i brzopleto promašenih napada kaznila je zagrebačka momčad sa pet uzastopnih poena i prelomila susret u svoju korist. U konačnih (71:80) najefikasniji kod pobjednika bio je Chris Owens s 21 poenom i sedam skokova, dok je Draper ubacio 20 poena uz šut za tricu (5/8). Najistaknutiji kod domaćih bio je Budimir s 26 poena i šest skokova. Dejan Meznarić zabio je 11, a Antonio Bičvić i Mato Perajica dodali su po 10 poena.

VROS Darda – Cedevita 71:80 (16:17, 23:13, 18:32, 14:18)

VROS Darda: Kordić, Meznarić 11 (4sk), Ridl 3 (4sk), Budimir 26, Mileković 2, Bičvić 10, Perajica 10, Mandić, Radoš, Čutuk, Jugo 4, Pandurić 5.

Cedevita: Draper 20, Opačak 11, Smodiš 2 (4as), Petrović, Vukušić 4, Bagarić 2 (4sk), Bilan, Princ 3, Owens 21 (7sk), Car 5, Baždarić 12 (4sk).