Danas su kadeti Vrijednosnica Osijek u sklopu Jedinstvene kadetske lige pobijedili ekipu Šibenke. Mladi Brokeri krenuli su u utakmicu sa 5:0, već u prvoj četvrtini imali su vodstvo od +10 za 20:10. U drugoj četvrtini Šibenka je pružala bolji otpor, dvaput je povela te poluvrijeme završava sa 38:37. Nakon odmora domaćini su bili bolji, zabijali su lagane poene, gostima je igra pala te nisu više mogli pratiti tempo Brokera. Vrijednosnice Osijek zasluženo pobjeđuju sa 94:76.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Šibenka 94:76 (24:17, 14:20, 27:18, 29:21)

Vrijednosnice: Pleša 5, Marijanović 6, Rejo 18, Šipka 32, Vidaković 23, Mustanjević 2, Mihić 2, Oreč, Milinković 6, Radoš, Barač, Pavlović.

Šibenka: Zeljak 2, Tanfara 6, Slavica 27, Štampalija 24, Menđušić 11, Božikov, Brčić, Jelovčić 6, Stipaničev, Krička, Štrkalj.

Izjave trenera:

Trener Vrijednosnica – Marko Mandić: Čestitam dečkima na borbenoj partiji i zasluženoj pobjedi. Idemo se pripremati za sljedeće utakmice, nadam se dobrim partijama.

Trener Šibenke – Anđelko Matov: nije želio dati izjavu