Jučer je odigrano prvo kolo Jedinstvene predkadetske lige u kojem su dječaci Vrijednosnica Osijek igrali protiv Zadra.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Zadar 54:88

Vrijednosnice i Zadar odigrale su poprilično izjednačenih 20 minuta, nakon čega je Zadar ubacio u ‘brzinu više’ te se vrlo brzo zaboravila i osječka prednost od 33:31 par minuta prije kraja druge četvrtine. U drugom poluvremenu kako se mijenjala petorka Vrijednosnica tako je Zadar povećavao svoje vodstvo. Ulaskom u zadnju dionicu Zadar je imao više od 20 koševa viška (44:66). Do kraja utakmice momci iz Zadra samo su ‘odrađivali’ već dovršen posao te su na kraju slavili rezultatom 54:88. Kod mladih Brokera najbolji igrač bio je Luka Mastanjević s 18 koševa, 12 skokova i 6 ukradenih lopti, a uz njega prvi najraspoloženiji bio je Josip Pleša s 9 koševa.