U susretu 21. kola A-1 lige KK Vrijednosnica Osijek su na svojem parketu poražene od ekipe Kvarnera 2010 sa rezultatom (62:68).

Brokeri su odigrali još jednu nervoznu utakmicu sa puno promašaja u kojoj su imali čak 23 izgubljene lopte i deset promašaja sa linije slobodnih bacanja. Otvaranje utakmice proteklo je uz dosta nesigurnosti od strane domaćih košarkaša iako ni gostujuća momčad nije pokazala bolju košarku. U nastavku prve četvrtine utakmica je ušla u egal, a uvodnih deset minuta završeno je sa prednošću Kvarnera 2010 od +3 poena (15:18). Na otvaranju druge četvrtine Brokeri su gotovo šest minuta bili bez postignutog koša što su Riječani iskoristili za vodstvo od (15:22). Ipak, zaostatak je do poluvremena smanjen a na odmor Brokeri odlaze sa dva poena prednosti (32:30).  Nakon odmora Brokeri su ubrzo otišli na dvoznamenkastu prednost (45:33). No sve dobro  ubrzo su i upropastili. Riječani su zahvaljujući izgubljenim loptama Brokera ekspresno vratili i okrenuli rezultat u svoju korist. Gosti su prednost od nekoliko poena držali sve do ulaska u posljednje minute kada je Matej Karlović pogodio tricu za (61:63). Isti igrač imao je priliku izjednačiti ali je pogodio samo jedno slobodno bacanje, za (62:63). U idućim napadima Brokeri nisu uspjeli okrenuti prednost u svoju korist što je gostujuća momčad iskoristila i postigla pet poena za konačnih (62:68).

KK Vrijednosnice Osijek – KK Kvarner 2010  62:68 (15:18, 17:12, 16:20, 14:20)

KK Vrijednosnice Osijek: Kujundžić 1, Zebić, Došen 14, Ušić 2, Bičvić 2, Pandurić 1, Šarac A 13, Krajina, Karlović Mat 25, Karlović Mar, Turalija 4, Šarac J.

KK Kvarner 2010: Baković, Marić 13, Jambrović 3, Vučić, Marineli 3, Kučan 9, Špralja, Miličević 13, Olivari 10, Kalpić, Štemberger.