Proteklog vikenda odigrano je posljednje kolo košarkaške lige za prvaka mlađih kadeta Slavonije i Baranje, u kojoj su Vrijednosnice Osijek pobijedile Vinkovce rezultatom 81:65, te osigurali 3. mjesto u regiji “Istok”.

Utakmica koja je odlučivala o trećem mjestu počela je izjednačeno i ni jedna ekipa se nije mogla rezultatski odvojiti u 1. četvrtini koja je završila 23:23. Nakon kratkog odmora naša ekipa je puno bolje ušla u 2. četvrtinu i napravila 20 razlike što se na kraju pokazalo kao nedostižna prednost za Vinkovce koji su se na trenutke približavali, ali ni u jednom trenutku nisu ugrozili pobjedu naše ekipe.

Za ekipu koju vode treneri Želimir Kiš i Zoran Andrić nastupili su: Kurtović, Vojedilov, Ubrekić, Ćosić, Mudri, Kralik, Trušček, Jelavić, Mikolčević, Bugarić, Mijatović, Leko.

Na žalost, na Državno prvenstvo prolaze samo prve dvije ekipe. Našim dečkima je malo nedostajalo da se plasiraju i treba im čestitati na borbenosti i želji za pobjedom u svakoj utakmici.