Maksimalnim zalaganjem i dobrom igrom Darda uzima bodove i riječkoj Kraljevici.

Nakon četiri kvalifikacijska kola, košarkaši Damira Volodera i dalje su jedina momčad bez poraza. Baranjski košarkaši u zanimljivom susretu svladali su gostujuću Kraljevicu rezultatom (81:55).

U tvrdoj košarkaškoj utakmici darđanski košarkaši rutinskom igrom upisali su nove važne bodove na svoj saldo. Iako momčad Kraljevice igra agresivnu, brzu košarku, raspoloženim darđanskim košarkašima nisu mogli ozbiljnije zaprijetiti. Domaća momčad, prednost koju je stekla u prvoj četvrtini (32:18), tijekom cijeloga susrete nije ispuštala niti dovodila u pitanje. Osim rutinske igre, priliku da okuse kvalifikacijske minute dobili su svi igrači Voloderove družine, omogućivši Dardi još jednu uvjerljivu pobjedu od +26 koševa. Za momčad iz Darde, Dejan Meznarić ubacio je 16 koševa dok je dvojac Ivan Krolo i Hrvoje Čamagajevac postigao po 13 poena. Momčad Kraljevice predvodio je Šime Buterin sa (16) i Marko Lovrić (11) koševa.