U susretu sedmog kola A-1 lige momčad KK Zaboka zasluženo je stigla je do pobjede nad ekipom Vrijednosnica Osijek sa rezultatom (71:50).

Obije ekipe dobro su otvorile utakmicu i prvi pet minuta dvoboja proteklo je u izjednačenoj igri (8:8). Nakon egal uvoda domaći košarkaši rade seriju (10:2) kojom kreiraju prvo veće odvajanje +8  (18:10). U Drugoj četvrtini Brokeri zahvaljujući zonskoj obrani vraćaju se na minimalan zaostatak a košarkaši Zaboka odgovaraju sa serijom (7:0) i na odmor odlaze sa  prednošću od +7 poena (34:27). Nakon odmora kao da je došao neki novi Zabok. Odličnom obranom i vrlo atraktivnim potezima povećali su svoju prednost na najviših +24 (59:35). U posljednjoj četvrtini Brokeri su zaprijetili serijom (0:8), ali do preokreta nisu mogli te su košarkaši Dragutina Črnjevića mirno priveli utakmicu kraju (71:50). Najbolji u redovima Zaboka bili su Anzulović 14 i Gospić sa 12 poena. Kod Vrijednosnica Osijek s 13 koševa najučinkovitiji bio je David Ušić.

KK Zabok – KK Vrijednosnice Osijek 71:50 (18:10, 16:17, 25:8, 12:15).

KK Zabok: Vučić 2, Mikšić 9, Anzulović 14, Lež 6, Nakić, Krstanović 7, Črnjević 6, Gospić 12, Palac, Lončar, Vuković 11, Warren 4.

KK Vrijednosnice Osijek: Kujundžić 4, Zebić, Došen 3, Diminić 8, Ušić 13, Bičvić, Pandurić 8, Šarac A 6, Šarac J, Karlović Mat 6, Karlović Mar, Turalija 2.