KK RIBOLA KAŠTELA – KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK  96:100 (24:22, 20:26, 22:26, 30:26)

Ribola Kaštela: Kljajić 7, Šamadan 16, Mikulić, Rhymes 19, Došen 23, Galić 2, Mandić 3, Đugum 13, Živković 5, Roso, Šipić 8

Vrijednosnice Osijek
: Boban 7, Taylor 16, Došen 6, Levinson, Markulin 17, Anzulović, Šarac 14, Krolo 2, Jois 15, Vrkić 8, Turalija 15

Utakmica je započela izjednačeno i već u prvoj četvrtini je bilo nekoliko promjena vodstva. Osječane je tu ponajviše držao u igri raspoloženi Jimmy Taylor koji je u prvih 5min susreta zabio 10 od svojih ukupno 16 poena. Nakon prvih 10 minuta su košarkaši Kaštela bili u prednosti 2 poena (24-22) i takvu prednost su uspjeli držati sve do 17. minute susreta kada Osječani dolaze do minimalnog vodstva (37-38), ali vodstva koje više nisu ispustili do kraja utakmice. Iako krajnji rezultat to ne govori, košarkaši Osijeka su kontrolirali utakmicu cijelo drugo poluvrijeme i na kraju zasluženo slavili u gostima kod ekipe koja još uvijek ne zna za pobjedu. Ovo je bila najbolja napadačka predstava Osječana ove sezone što govori i sam rezultat. Iako je dobra igra u obrani ono što krasi “Brokere” ovoga puta je presudio napad koji je bio brz i efikasan što najbolje pokazuje statistika šuta u kojoj su igrači Vrijednosnica imali 57,4%(31-54) šuta za 2 poena i 47,6%(10-21) za 3 poena. Kod Osijeka s se istaknuli: Bruno Markulin sa 17 poena, Jimmy Lee Taylor sa 16 poena, Venkatesha Jois i Nikola Turalija sa 15 poena te Aljoša Šarac sa 14 poena.