Večeras su Vrijednosnice pobijedile ekipu Omiš Čagalj Tours.

KK Omiš Čagalj Tours – KK Vrijednosnice Osijek 63:83 (24:18, 10:14, 15:27, 14:24)

Omiš: Rašetina 11, Mimica 14, Šipić 14, Morris 3, Jurčević 5, Mirković, Jović 4, Petrašić 4, Fulgosi 6, Topić 2.

Vrijednosnice: Bradford 18, Vranješ 14, Budimir 10, Šiško 4, Perković 18, Dmitrović 2, Tomljenović, Bošnjak 3, Sudžum 14, Pavić.

Brokeri su vodili prvih sedam minuta, nakon čega je iskusni domaćin diktirao tempo utakmice te držao vodstvo cijelo prvo poluvrijeme. Na kraju prve četvrtine Omiš je imao prednost od +6 poena za 24:18, dok su Vrijednosnice do kraja prvog poluvremena smanjile zaostatak na 34:32. Nakon odmora ekipa trenera Helbicha se vratila u utakmicu, agresivnom igrom u obrani i napadu te dobrom energijom u 27.minuti napravila +13 za 41:54. Posljednjih 10 minuta Brokeri su nastavili istim ritmom koji domaćin više nije mogao pratiti te rutinski pobjeđuju rezultatom 63:83. Kod Vrijednosnica su najbolji igrači bili Perković i Vranješ, obojica su imali double double učinak, Perković 18 poena i 10 skokova dok je Vranješ imao 14 poena i 10 skokova.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u srijedu, 07.12.2022. u 17:00h protiv KK Bosco iz Zagreba u sklopu Kupa Krešimir Ćosić.