Večeras su Brokeri osvojili važnu pobjedu u Šibeniku.

GKK Šibenka – KK Vrijednosnice Osijek 74:85 (11:16, 19:18, 20:28, 24:23)

Šibenka: Cobb 7, Šarić 6, Vuko 17, Gulin 7, Nakić 14, Mileković, Bašić 8, Ivišić 6, Pleadin, Vlaić, Vladović 9.

Vrijednosnice: Bašić 19, Jordano 11, Ćorić 19, Buljević, Darling 16, Filipović, Kujundžić 14, Dmitrović, Šarenac 6, Lakić.

Utakmica se otvara košem Lovre Bašića uz asistenciju Antonia Jordana,  domaćin u osmoj minuti izjednačuje za 11:11, no do kraja četvrtine  domaćini više  ne poentiraju te četvrtina završava sa plus pet koševa za  Vrijednosnice rezultatom 11:16. U drugoj četvrtini domaćin je imao veći broj skokova i osvaja drugu četvrtinu sa 19:18, prvo poluvrijeme  završava rezultatom 30:34. U prvom dijelu drugog poluvremena  Vrijednosnice prave najveću prednost na utakmici sa +14 za rezultat 42:56. U poslijednjoj dionici Šibenka pravi seriju 6:0 i u 32. minuti dolazi na rezultat 56:62, no do samog kraja ne uspijevaju pratiti tempo  igrača trenera Domagoja Kujundžića. Vrijednosnice su cijelu utakmicu dominirale, imali su bolji postotak šuta, više ukradenih lopti, kontrolirali su napad te zasluženo pobijedili utakmicu rezultatom 74:85. Trener Domagoj Kujundžić vodio je večeras ekipu sa velikim brojem rotacija te je dao priliku i novom Brokeru Arijanu Lakiću. Kod Šibenke  najbolji su bili Vuko i Nakić, a kod Vrijednosnica Bašić, Ćorić i Darling.

Sljedeća utakmica Vrijednosnica je u subotu, 14.12.2019. u Osijeku s početkom u 17:00h protiv KK Cibona.