Vrijednosnice su danas u Osijeku pobijedile Kvarner.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Kvarner 2010 77:68 (22:17, 25:14, 14:17, 16:20)

Vrijednosnice: Bradford 18, Vranješ 7, Budimir 13, Šiško 5, Perković 11, Flanjak, Dmitrović 6, Tomljenović, Tokić, Bošnjak 4, Sudžum 13, Tomić.

Kvarner: Štemberger 22, Vucić 16, Zovko 3, Naletilić 7, Cvitković, Delpin 6, Kostić 10, Baćac, Damjanović 4, Matić.

Vrijednosnice su odigrale odlično prvo poluvrijeme, igrale su agresivno, imale su kontrolu u igri te su na prvom poluvremenu imale vodstvo od 16 poena za 47:31. Najveću prednost koju su domaćini imali je bilo 19 poena za 69:50. Posljednjih nekoliko minuta Brokeri su malo smanjili tempo,što je Kvarner iskoristio i smanjio poveći zaostatak. Vrijednosnice su  vodile tijekom cijele utakmice, borbenošću i visokim tempom su rutinski pobijedile sa 77:68.

Izjave:

Trener Vrijednosnica – Srđan Helbich: Čestitam momcima na pobjedi. Dobro smo igrali prvo poluvrijeme, bili smo agresivni, u drugom poluvremenu smo malo pali što je bilo za očekivat. Imali smo malo problema sa obrambenim skokom što je njima donijelo neke druge napade koje su realizirali.

Trener Kvarnera – Branimir Pavić: Utakmica je bila zanimljiva, bilo je stvari u kojima smo kiksali i koje mi se nisu baš svidjele. Čestitam ekipi Osijeka na pobjedi.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u Zagrebu protiv Hermesa.