Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu protiv Širokog.

KK Široki – KK Vrijednosnice Osijek 83:55 (22:13, 23:13, 21:22, 17:7)

Široki: Ivanov 4, Kraljević 12, Mali 14, Čović, Miletič 4, Galić 2, Vitez 15, Brala 14, Čović 7, Vujanović 11.

Vrijednosnice: Bradford 17, Flanjak, Martinović, Dmitrović, Tomljenović 2, Vladović 2, Budimir 16, Šiško 11, Bošnjak 3, Sudžum, Krajina 4, Butorac.

Ekipa Širokog je već u prvoj četvrtini pokazala u kojem smjeru će ići utakmica, agresivnom igrom su na odmor otišli sa +19 poena. Drugo poluvrijeme se nastavilo u istom ritmu, Vrijednosnice nisu pružale dovoljan otpor što je protivnik koristio te do kraja povećao vodstvo i zaključuje utakmicu pobjedom 83:55. Kod Brokera su najviše koševa zabili Bradford 17, Budimir 16, Šiško 11.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u nedjelju, 12.03.2023. protiv Sparsa u 12:00h. Utakmica se igra u sklopu NLB ABA lige 2 uz direktan prijenos na Arena Sport TV.