Večeras su u Gradskom vrtu Vrijednosnice pobijedile Mladost.

KK Vrijednosnice Osijek – HAKK Mladost 101:70 (22:19, 30:19, 31:16, 18:16)

Vrijednosnice: Ashton 27, Kujundžić 23, Tomljenović 5, Šiško 8, Šuvak 10, Martinović 5, Stojčić, Dmitrović 9, Vladović, Budimir 3, Primorac 11, Milinković.

Mladost: Pešić 12, Kroflin 10, Pavković 20, Mršić 6, Galić 8, Škugor 2, Barać, Zemljić 12, Frančešević, Matleković.

Mladi igrači Mladosti su u prvoj četvrtini pružali dobar otpor gdje je rezultat bio 22:19, no nakon toga nisu više mogli parirati domaćinu. Vrijednosnice su igrale dobro u oba smjera te dobrom energijom na poluvrijeme odlaze sa 52:38. U nastavku su Brokeri bili sve bolji te su došli do velikih +34 za 94:60. Igrači trenera Kujundžića bili su bolji u svim segmentima igre te su rutinski pobijedili sa 101:70, trener je dao priliku svim igračima. Vrijednosnice Osijek predvodio je Ashton sa 27 i Kujundžić sa 23 poena.

Izjave:

Trener Vrijednosnica – Domagoj Kujundžić: Nisam bio zadovoljan s pristupom u prvoj četvrtini, momci su se poslije uozbiljili. Mislim da smo ih i energijom i snagom držali pod kontrolom, ekipa Mladosti je došla bez tri igrača. Ashton i Vladović su nam ozljeđeni, no nadam se da će biti spremni za sljedeću utakmicu.

Trener Mladosti – Luka Pešut: Čestitam ekipi Osijeka na pobjedi i na fer i korektnoj utakmici. Mojim mladim dečkima je danas bila dobra škola da igraju protiv odličnih igrača i odlične ekipe.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u nedjelju, 28.01. u Osijeku protiv Kaštele u 19:00h.