KK Jazine Arbanasi - KK Vrijednosnice Osijek 84 - 87

U sklopu 17. kola HT Premier Lige ekipa Vrijednosnice Osijek pobijedila na gostovanju kod Jazina Arbanasi.

KK Jazine Arbanasi – KK Vrijednosnice Osijek 84 -87 (19:17, 13:23, 19:20, 33:27).

Jazine Arbanasi: Sarajlija 14, Barry 17, Gulam 3, Lisica, Bučaj, Škara, Ivanov, Zrnić 10, Šango 2, Fodor 9, Kaštropil 23, Petani 6.

Vrijednosnice Osijek: Tomsick 9, Taylor 10, Došen 22, Bačić, Markulin 11, Anzulović, Šarac 10, Krolo, Lindbom 12, Vrkić 13.

Od početka utakmice bilo je vidljivo da su Vrijednosnice Osijek došle u Zadar uzeti bodove. Utakmicu bolje otvaraju domaćini i drže laganu prednost na kraju prve četvrtine, no tada kreću igrači Vrijednosnica, okreću prednost u svoju korist sa čvrstom obranom, odličnim šutom, i brzim kontrama. U nastavku osječani održavaju prednost sve do zadnje četvrtine gdje domaćin stiže do izjednačenja 72:72. Uzbudljiva završnica pripada “Brokerima” koji su pokazali čvrstinu i karakter, nisu dozvolili preokret, te zasluženo odlaze kući sa važnim bodovima. U ekipi Vrijednosnica Osijek svi igrači na terenu su dali svoj doprinos vrijednoj pobjedi, a naj raspoloženiji je bio Arian Došen sa 22 postignuta koša. Bez ozlijeđenih Turalije, Levinsona i Mandića ovi bodovi imaju još veću važnost za ekipu trenera Vladimira Krstića, u borbi za ulazak u doigravanje.

Slijedeću utakmicu Vrijednosnice Osijek igraju u dvorani Gradski Vrt, u subotu 10.03.2018. sa početkom u 17.00 sati, protiv KK Split.