Danas su Vrijednosnice odigrale drugu pripremnu utakmicu u kojoj su izgubili od KK Hercegovac iz Gajdobre, Srbija.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Hercegovac Gajdobra 69:93 (22:29, 22:10, 15:26, 10:28)

Vrijednosnice: Ashton 15, Flanjak 2, Martinović, Kujundžić 10, Tomljenović, Dmitrović 11, Vladović 10, Budimir 12, Šiško 3, Štebih 4, Divić, Primorac 2.

Hercegovac: Stojanović 5, Knežić, Zarić 8, Todorić 6, Arsovač 15, Marić 11, Radovanović 2, Kumović 3, Kačeša 25, Nešković, Dimić 12, Kovačević 6.

Vrijednosnice su otvorile utakmicu sa 10:2 gdje je svih 10 poena ubacio Ashton no nakon toga je gostujuća ekipa prešla u vodstvo. U drugoj četvrtini su Brokeri napravili preokret te odlaze na odmor sa +5 za 44:39.  U trećoj četvrtini su se ekipe izmijenjivale u vodstvu, dok se u posljednjoj četvrtini raspala igra Vrijednosnica te ekipa Hercegovac zasluženo pobjeđuje sa 69:93. Trener Kujundžić dao je priliku svim igračima, dvoznamenkaste poene upisali su: Ashton 15, Kujundžić 10, Dmitrović 11, Vladović 10 te Budimir 12.

Trener Vrijednosnica – Domagoj Kujundžić: U prvu četvrtinu smo krenuli vrlo loše, pustili smo protivnika da nam skače u leđa, ušli smo rano u bonus. Drugu četvrtinu smo se malo digli te smo prešli u vodstvo. Kasnije je protivnik napravio veliku razliku, možda zbog pripreme možda što sam rotirao svih 12 igrača. Tri četvrtine smo odigrali dobro no posljednja je bila jako loša.