Večeras su Vrijednosnice odigrale drugu polufinalnu utakmicu doigravanja u kojoj su u gostima pobijedile Samobor.

KK Samobor – KK Vrijednosnice Osijek 73:83 (19:20, 15:24, 18:16, 21:23)

Samobor: Lukačić 6, Linde 8, Majić 4, Simon 30, Mandalinić 15, Strunjak 2, Mustafić 5, Sedlar, Čretni, Macner 3, Prkačin.

Vrijednosnice: Ashton 18, Kujundžić 21, Vladović 17, Bjelanović 4, Primorac 2, Martinović, Tomljenović, Dmitrović, Budimir 13, Šiško 6, Šuvak 2, Kotrulja.

U prvoj četvrtini su ekipe bile podjednake dok su u drugoj Vrijednosnice bile bolje te na odmor odlaze sa +10 za 34:44. U nastavku je domaćin smanjio na -6 no više od toga se nisu mogli približiti gostima. U posljednjoj dionici Brokeri su uspjeli otići na +19 za 62:81, te utakmicu zaključuju pobjedom sa 73:83. Trener Domagoj Kujundžić dao je priliku svim igračima, a najviše poena zabili su Kujundžić 21 te Vladović 17.

Prvu finalnu utakmicu doigravanja Vrijednosnice igraju u Rijeci protiv Kvarnera.