Danas su Vrijednosnice upisale još jednu pobjedu, u gostima su pobijedile ekipu Ribola Kaštela.

KK Ribola Kaštela – KK Vrijednosnice Osijek 74:79 (20:21, 24:23, 16:17, 14:18)

Ribola: Vidović 3, Klepo 19, Krešić 21, Zukanović 10, Bartulović 4, Murko 5, Vidović, Delaš 10, Markota, Kedžo 2, Krešić.

Vrijednosnice: Ashton 24, Kujundžić 14, Vladović 13, Šiško 4, Primorac 11, Martinović, Flanjak, Tomljenović, Dmitrović 2, Budimir 11, Divić, Šuvak.

Danas je u Kaštelama odigrana vrlo atraktivna, zanimljiva i napeta utakmica. Prvo poluvrijeme se igralo u vrlo visokom ritmu, ekipe su se izmijenjivale u minimalnom vodstvu te na odmor odlaze rezultatom 44:44. U nastavku se i dalje igralo koš za koš, no posljednje minute su Vrijednosnice odigrale smirenije i spretnije. Dvije minite prije kraja Brokeri su  napravili vodstvo od +6 za 71:77 te zasluženo pobijedili sa 74:79. Domaćin je ubacio čak 13 trica, od čega 8 u prvom poluvremenu, dok su Vrijednosnice dominirale u skoku i tvrdoj obrani.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju idući vikend u Puli protiv KK Stoja.