Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu od ekipe Škrljeva.

KK Adria Oil Škrljevo – KK Vrijednosnice Osijek 92:77 (32:25, 26:13, 15:17, 19:22)

Adria Oil: Jelenković 4, Gunjina 12, Barnjak 13, Robertson 25, Vrgoč 9, Arslanagić 2, Pilepić 12, Vucić, Boban 15, Rajčić, Bjelanović, Cvitković.

Vrijednosnice: Lisica 9, Kujundžić 19, Porobić 10, Lakić 2, Paić 12, Maskaljević, Filipović 2, Špehar, Ćosić, Topolović 23.

Vrijednosnice su se dobro držale prvih sedam minuta, nakon rezultata 20:20 Škrljevo preuzima inicijativu te na kraj prve četvrtine odlaze vodstvom 32:25. U drugoj četvrtini domaćin “prebacuje u višu brzinu” te preko Robertson i Barnjaka na poluvrijeme odlazi sa plus 20 za 58:38. U nastavku je domaćin imao nešto lošiji postotak šuta, gosti su dobili četvrtinu sa 17:15 no nedovoljno da bi značajno smanjili prednost ekipe trenera Rajkovića. Pet minuta do kraja utakmice Brokeri su se uspjeli približiti na 12 koševa zaostatka, no do kraja je ekipa Škrljeva imala nekoliko uspješnih napada te zasluženo pobjedila sa 92:77. Škrljevo su predvodili Robertson sa 25 i Boban sa 15 poena a Vrijednosnice Topolović sa 23 i Kujundžić sa 19 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u Osijeku u petak, 23.04.2021. u 18:00h protiv Sonik Puntamike, prijenos utakmice biti će na Arena Sport TV.