Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu posljednjeg kola ove sezone od Gorice.

KK Gorica – KK Vrijednosnice Osijek 108:83 (28:21, 27:20, 27:18, 26:24)

Gorica: Kalajžić 12, Mašić 11, Savić 12, Mazalin 23, Uljarević 3, Majcunić 19, Batur, Ljubičić, Baković 18, Kapusta 10.

Vrijednosnice: Lisica 14, Kujundžić 23, Špehar 3, Porobić 11, Topolović 6, Maskaljević 4, Filipović 2, Tokić, Ćosić, Lakić 6, Paić 14.

Ekipa Gorice je od početka bila dominantna. Na kraju prve četvrtine domaćin je bio sedam poena u plusu sa 28:21. U drugoj četvrtini igrači trenera Sesara ostvaruju seriju 11:0 za 47:32 te na kraj poluvremena odlaze sa +14. U nastavak igrači trenera Šarlije ulaze umornije i lošije, prave velik broj pogrešaka, ne pružaju otpor protivničkoj ekipi koja je u 24. minuti zakucavanjem Mazalina postigla prednost od 20 koševa za 65:45. Vrijednosnice do kraja utakmice nisu uspjele smanjiti prednost te Gorica rutinski pobjeđuje rezultatom 108:83. Za ekipu Gorice najviše poena zabili su: Mazalin 23, Majcunić 19 i Baković 18, a za  Vrijednosnice Kujundžić 23 te Lisica i Paić svaki po 14.