Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu od ekipe MZT Skopje Aerodrom u sklopu ABA 2 lige.

KK Vrijednosnice Osijek – MZT Skopje Aerodrom 73:83 (24:21, 19:16, 17:25, 13:21)

Vrijednosnice: Makoi 7, Lisica 6, Flanjak, Grušanović 10, Tomljenović 6, Tokić, Špehar, Porobić, Kuany 17, Bošnjak 9, Topolović 18

MZT: Krstevski, Davis 18, Nikolov, Ware 22, Robev 6, Ivanov, Stojanovski 10, Milošević 21, Rikić 6, Mitevski

Ekipa iz Skopja otvorila je utakmicu sa 7:0, no u posljednjoj minuti košem Grušanovića Vrijednosnice prelaze u vodstvo te završavaju četvrtinu sa +3 za 24:21. Vrijednosnice su u drugoj četvrtini nastavile igrati dobru igru, postizali su lagane koševe, imali su prednost i od 10 poena, poluvrijeme završava sa 43:37. U 24.minuti gosti su prešli u vodstvo tricom Ware za 48:50, poveli su i sa devet razlike no Brokeri do kraja četvrtine smanjuju na 60:62. Do kraja utakmice gostujuća ekipa je povećala vodstvo te pobijedila sa konačnih 73:83. Za Vrijednosnice Osijek najviše koševa zabili su Topolović 18 i Kuany 17, a za MZT Skopje Ware 22 te Milošević 21.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice imaju u nedjelju, 14.11.2021. u Osijeku protiv Cibone u 17:00h.