KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK – KK JAZINE ARBANASI 67:63

(20:19, 18:12, 18:15, 11:17)

KK VROS: Boban 10, Taylor 14, Došen 2, Maskaljević, Bačić, Markulin 8, Anzulović, Krajina 8, Jois 16, Vrkić 3, Turalija 6p, Kordić.

KK JAZINE: Gulam 2, Alston, Butorac 7, Ivanov, Zrnić 6, Dražović 4, Fodor 9, Srajlija 10, Prša, De Woods 17, Jurjević 8.

Košarkaši Vrijednosnica su večeras u skolopu 4.kola Ht-Premijer lige odigrali utakmicu protiv Jazina Arbanasi iz Zadra. Utakmica je krenula u dobrom ritmu domaćina, završnica prve četvrtine pripada “Brokerima”( 20:19). Najzapaženiju ulogu u prvoj četvtini ima Venkatesha Jois sa 8 poena. Do puluvremena košarkaši Vrijednosnica ostaju na zadatku sto se tiče obrane i primaju 12 poena u drugoj četvrtini. Rezultat na poluvremenu 38:31. U trećoj četvrtini “Brokeri” odlaze na prednost od 11+. Na početku četvrte četvrtine dolazi i do najveće predosti za domaćina od +12. Nakon toga serija Jazina i tehnička Taylora bribližava goste na -3. U neizvjesnoj završnici Mrkulin zabija težak koš za +1 “Brokera”. Saralija promašuje dva slobodna bacanja. Posljednji napad domaćina završava preko Turalija na asistenciju Bobana. Teška i jako bitna pobjeda za “Brokere” nakon saniranih ozljeda unutar ekipe. Sljedeća utakmica za Vrijednosnice je u Splitu.