Večeras je u sklopu 14. kola HT Premier Lige ekipa Vrijednosnice Osijek pobijedila Zagreb.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Zagreb 76:71 (26:22, 22:08, 21:17, 07:24).

Vrijednosnice Osijek: Tomsick 10, Taylor 6, Levinson 7, Markulin 15, Anzulović, Šarac 6, Krolo, Lindbom 10, Vrkić 16,Turalija 6.

Zagreb: Ogrizović, Tomas 13, Herceg, Buovac 6, Palokaj 11, Proleta 6, Čar, Radoš 11, Krapić 24, Divić.

Utakmicu velikog uloga za obje ekipe bolje otvaraju Vrijednosnice te preko napadački raspoloženog Domagoja Vrkića održavaju prednost u prvoj četvrtini. U drugoj četvrtini priključuje se i ostatak ekipe te se poluvrijeme zaključuje sa 18 koševa prednosti. Nakon nervoznog ulaska u utakmicu, prinova Nick Tomsick u nastavku pokazuje da će svojim igrama pomoći ekipi trenera Vladimira Krstića. Dobrom obranom i raznovrsnim napadom “Brokeri” u 28. minuti dolaze do najveće prednosti 67:44, te završavaju četvrtinu sa 69:47. Posljednja dionica uvjerljivo je pripala agresivnim gostima iz Zagreba, a Vrijednosnice su bez ozlijeđenih Došena i Mandića, te sa ne zaliječenim Šarcem i Turalijom vidljivo potrošene ,ipak rutinski došli do vrijednih bodova.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju za tjedan dana u Zaboku.