MMCT BRNO – KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK 73:53 (14:8, 11:17, 28:13, 20:15)

BRNO: Hrabovsy 4, Kereselindze, Vyroulbal, Kozina 15, Puprla 13, Mays 9, Primorac 6, Jedovnicky, Tomanec  21, Nehyba 4.

VROS: Boban, Taylor 14, Došen 6, Krajina 6, Bačić, Markulin 9, Anzulović, Jois 14, Vrkić 6, Turalija.

Košarkaši Vrijednosnica Osijek su u sklopu 5.kola Alpe Adra Kupa odigrali utakmicu protiv češkog prvoligaša Brna. Poslije teškog i dalekog gostovanja u Splitu usljedilo je nakon 24sata i gostovanje u Češkoj. Nažalost scenarij je bio sličan kao i u Splitu. Krstićevi košarkaši su u imali kontrolu susreta i izjednačen rezultat do poluvremena (25:25). Nažalost zbog umora nakon poraza u produzetku u Splitu, dolazi do pada snage i koncentracije unutar ekipe. Domaćin odnosi prednost u trećoj četvrtini 28:13. Do kraja susreta “Brokeri” nisu bili spremni za preokret. Problemi sa izostancima su bili i na ovoj utakmici: Josip Boban, Roko Anzulović, Aljoša Šarac.