KK ŠENČUR GGD : VRIJEDNOSNICE OSIJEK 80:59 (29:15,18:17,17:17,16:10)

KK ŠENČUR GGD: Murič 21, Pavič 12, Rebec 10, Rizvić 8, Pavković and Gorjanc 7, Martinčič 5, Varagič 5, Sajovic 3, Novak 2.

KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK: Taylor 16, Jois 14, Merkulin 8, Krajina 6,Turalija 6, Vrkić 4, Boban 3, Sarac 2.

Treća utakmica Helios Alpe Adria kupa nije bila uspješna za “Brokere” Nakon dvije domaće pobjede usljedio je i prvi poraz na gostovanju kod Slovenskog prvoligaša Šenčur. Na samom početku se pokazalo u kojem će smijeru ići daljnji tijek utakmice. Domaćin u boljem ritmu dobija prvu četvrtinu sa rezultatom (29:15). Do poluvremena se nije ništa značajnije promjenilo (47:32).
Brokeri se nakon putovanja od 6 sati uspijevaju pomalo probuditi u trećeoj četvrtini (17:17). Nažalost to nije bilo dovoljno za eventualnu prvu pobjedu u gostima. Nakon gostujuće pobjede dva dana prije u Zagrebu, trener Krstić je iskoristio ovaj susret za uigravanje i pripremanje za prvu domaću utakmicu u košarkaškom prvenstvu Hrvatske. Sljedeća utakmica je u nedjelju 15.10. od 17sati, mala dvorana Gradski Vrt, protiv KK Zaboka.