KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK : KK ZABOK 65:85 (21:17, 18:26, 14:24, 12:18)

KK VROS: Boban, Taylor 22p i 7 skok, Došen 2, Bačić, Markulin 10, Šarac 4p i 9 asista, Krajina, Jois 16p i 10skok, Vrkić 7, Turalija 4,

KK ZABOK: Martinko, Marić 12, Kapusta 9p i 10asista, Kalpić 10, Vlaić 8, Črnjević 7,Ćutuk, Vučić 6, Tuđen, Vrlika 9, Jambrović 4, Smajlagić 20.

Košarkaši Vrijednosnica Osijek su sinoć odigrali drugu utakmicu u domaćem prvenstvu HT-Premijer lige Hrvatske, protiv Zaboka. Ulazak u utakmicu je pripao “Brokerima” (21:17). U prvoj četvrtini se istaknuo Jimmy Taylor sa 6poena. Druga četvrtina pripada gostima i Zaboka (18:26). Velike probleme domaćim košarkašima je stvarala zonska obrana gostiju iz Zaboka. Serijom 13:2 gosti odlaze na veliki odmor sa prednosću od +4. Taylor je do poluvremena ubacio 14 poena, Jois 10 poena. Nakon velikog odmora košarkaši sa Drave nastavljaju negativan niz. Serijom 20:7 i rezultatom 24:14 u trećoj četvrtini, prednost gostiju se samo povećavala. Do kraja utakmice nije bilo većih promjena. Gosti iz Zaboka su mirno priveli utakmicu kraju. Konačan rezultat 85:65 za Zabok. Kod domaćina su se istaknuli: Jimmy Taylor 22p i 7skok, Venky Jois 16p i 10skokova. Sljedeća utakmica za “Brokere”je gostovanje kod KK Škrljeva.