Vrijednosnice su odigrale zadnju utakmicu NLB ABA turnira u Sarajevu u kojoj su izgubile od ekipe Sutjeska.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Sutjeska 63:73 (13:16, 20:19, 13:24, 17:14)

Vrijednosnice: Bradford 13, Vranješ 5, Flanjak, Dmitrović 3, Tomljenović 2, Budimir 8, Šiško 10, Bošnjak 10, Perković 7, Sudžum 5, Pavić.

Sutjeska: Vrbica, Bošković, Vulević 11, Varajić, Koprivica 25, Ćalić, Vujović 6, Bojić, Tomašević 11, Popović 10, Lužaić 10, Gutović.

Vrijednosnice su krenule u utakmicu rezultatom 5:0, u 6.minuti protivnička ekipa je povela sa 8:9 te od tog trenutka do kraja prvog poluvremena su ekipe igrale podjednako, izmijenjivale su se sa vodstvom od 2-3 poena te prvo poluvrijeme završava sa 33:35. U nastavku su
Brokeri prvi poen postigli tek u 4.minuti (36:40), napravili su puno pogrešaka koje je Sutjeska iskoristila te u 35. minuti povela sa najvećim vodstvom u utakmici od 22 koša za 49:71. Posljednjih pet minuta Vrijednosnice su odigrale energičnije te do kraja utakmice uspjele smanjiti rezultat na 63:73.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u utorak, 29.11. u Zagrebu u 17:00h protiv KK Zagreb.