Danas su Vrijednosnice u neizvjesnoj utakmici izgubile od Dubrovnika.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Dubrovnik 71:76 (20:20, 13:22, 23:16, 15:18)

Vrijednosnice: Bradford 24, Vranješ 27, Tokić 6, Budimir 13, Bošnjak 2, Martinović, Dmitrović, Šiško, Perković 4, Sudžum 5, Pavić.

Dubrovnik: Dubelj 14, Guštin 4, Vujičić F 35, Šutalo 2, Levi 8, Vujičić, Došen 5, Zadro 2, Vodopija 6, Kovačević.

Vrijednosnice su vodile prvih 16 minuta, nakon toga je Dubrovnik izjednačio tricom Vujičića za 31:31 te su na poluvrijeme otišli sa vodstvom od 33:42. U drugom poluvremenu su Brokeri napravili seriju 12:0 i vratili vodstvo od 45:42. Ostatak utakmice je bio napet, ekipe su se izmijenjivale u vodstvu, no zbog lošeg postotka šuta i puno izgubljenih lopti gostujuća ekipa je pobijedila sa konačnih 71:76.

Izjave:

Trener Vrijednosnica – Srđan Helbich: Čestitam Dubrovniku na pobjedi. Teško je biti skoncentriran kada igraš sa dva, tri stožerna igrača 37 minuta. Imamo problem sa ozljedama, fali nam svježine i treninga da se vratimo u onaj ritam koji smo bili na početku.

Trener Dubrovnika – Ivan Perinčić: Čestitam mojim momcima, odigrali su sjajnu utakmicu protiv jako teškog protivnika koji igra dva ranga više od nas ABA 2 ligu. Vidi se da su oni odigrali neke teške utakmice, utakmica je bila napeta, odlučile su nijanse.