Danas su Vrijednosnice odigrale 6.kolo Lige za prvaka u kojem su pobijedile Zagreb.

KK Zagreb – KK Vrijednosnice Osijek 65:69 (16:17, 18:19, 14:15, 17:18)

Zagreb: Joksimović 11, Krstanović 4, Turić 4, Tomić 1, Rađa 21, Joksimović, Jelenek 3, Parlov, Lukačić 8, Ivanković 13, Čorko.

Vrijednosnice: Bradford 28, Vranješ 3, Levanić-Kutni 3, Budimir 6, Butorac 9, Flanjak, Dmitrović, Tomljenović 3, Vladović 2, Šiško, Sudžum 6, Krajina 9.

Danas je u Zagrebu odigrana utakmica koja je bila zanimljiva od početka do samog kraja. Zagreb je otvorio utakmicu sa 8:0, Vrijednosnice su prvi poen zabile u 5.minuti , no brzo nadoknađuju zaostatak te četvrtinu završavaju sa minimalnim vodstvom (16:17). U drugoj četvrtini Vrijednosnice održavaju vodstvo, najviše su imali +7 (17:24), do kraja prvog poluvremena domaćin smanjuje na 34:36. U 26.minuti Zagreb je poveo te su se do kraja ekipe izmijenjivale u vodstvu. Minutu prije kraja domaćin je imao vodstvo za 63:62, no nakon toga su imali nekoliko promašaja dok je BrokerBradford ubacio sedam poena za redom te riješio utakmicu pobjedom Vrijednosnica za 65:59. Vrijednosnice Osijek je predvodio Christian Bradford sa 28 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u srijedu, 26.04.2023. protiv KK Dubrovnik u 17:00h u Osijeku.