Danas su kadeti Vrijednosnica Osijek u sklopu 14. kola Jedinstvene kadetske lige ugostili ekipu KA Mrav iz Zagreba. U sportskoj dvorani Jug odigrana je zanimljiva kadetska utakmica. U prvoj četvrtini se domaća ekipa nameće ritmom i energijom i to kapitalizira sa 10-ak poena prednosti. U drugoj četvrtini ekipa Mrava uspjeva nametnuti svoju dinamiku u oba smjera i i privodi poluvrijeme blagim vodstvom 43:48. Iako gostijuća ekipa do kraja utakmice nije ispuštala rezultatsku prednost, utakmica je bila puna energije i agresivnosti kod obje ekipe. 40-ak sekundi prije kraja susreta, domaća ekipa dovodi utakmicu u egal na samo nekoliko poena razlike (84:88). No Mravi do kraja utakmice potvrđuju pobjedu preko slobodnih bacanja. Čestitke ekipima zalaganju i na prikazanom, a ekipi KA Mrav i na pobjedi.

KK Vrijednosnice Osijek – KA Mrav 84:92 (28:19, 15:29, 18:22, 23:22)

Vrijednosnice: Stojčić 26, Martinović 10, Ilić 3, Šipka 18, Štebih 9, Budač, Andrić, Rejo, Milinković 2, Biljan 4, Vidaković 12.

Mrav: Gerovac 31, Obradović 7, Peroković 5, Kustura 20, Bošnjak 9, Marić, Vučković 7, Palokaj 3, Popović 10, Perić.

Izjave:

Trener Vrijednosnica – Zoran Andrić: Čestitam ekipi Mrava na pobjedi. U utakmicu smo ušli vrlo koncentrirani i agresivni u oba smjera. Na žalost takav ritam nismo uspjeli održati u kontinuitetu. Čestitam našim dečkima na zalaganju.

Trener Mrava – Tomislav Milković: Čestitke mojim momcima na prikazanoj igri. U nekim dijelovima nam je falilo koncetracije pa je to odlična ekipa Osijeka iskoristila i povela vrlo rano, no utakmica se igra 40 minuta. Bili smo strpljivi, uspjeli smo iskoristiti našu šansu, zabili smo nekoliko trica, nešto smo obranili i čestitke još jedanput.