KK CIBONA – KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK 86:61 (17:17, 25:19, 27:6, 17:19)

KK CIBONA: Bilinovac 9, Uljareić 13, Žorić 14, Čorić 7, Melvin 6, Novačić9, Bošnjak 12, Rozić 5, Ljubičić, Gospić 7, Mandić 3, Tomas 1.

KK VROS: Boban, Taylor 14, Došen 7, Levinston, Bačić, Markulin, Anzulović, Krajina6, Jois 17, Vrkić 3.Turalija.

Košarkaši Vrijednosnica Osijek su u sklopu 6.kola T-com Premijer košarkaške lige Hrvatske gostovali u Zagrebu kod domaćina Cibone. Odličnu i ravnopravnu igru su pokazali “Brokeri” u prvom poluvremenu (42:36). U drugom poluvremenu dolazi do izražaja kvaliteta i duža klupa ABA ligaša Cibone. U trećoj četvrtini “Cibosi” odnose pobjedu 27:6. Kasnije se pokazala ta razlika nedostižna za oslabljene “Brokere”. Trener Vladimir Krstić nije mogao računati na: Aljošu Šaraca, Nikolu Turaliju, Josipa Bobana. Kod Osijeka su se istaknuli: Venkatesha Jois 17p i 9skokova, Jimmie Taylor 14p i 5skokova, Bruno Markulin 14p.