Večeras je Šibenka u Gradskom vrtu savladala Vrijednosnice Osijek sa 70:96

Vrijednosnice Osijek – Šibenka 70:96 (17:17, 20:25, 18:31, 15:23)

Vrijednosnice: Dugandžić 3, Grušanović 5, Tomljenović 6, Tokić, Porobić 14, Kuany 14, Bošnjak 3, Perković 3, Topolović 18, Jurić, Džajić 4.

Šibenka: Arslanagić 20, Thomas 24, Rebić 14, Gulin, Bašić 10, Solomun 9, Jambrović 10, Paić 7, Sinovec 2.

Nakon izjednačene prve četvrtine gosti ostvaruju laganu prednost na poluvremenu za 37:42. Treća četvrtina je ponovno bila pogubna za ”Brokere” i gosti odlaze na 36:54, no domaćini se vraćaju na 54:58, ali nakon toga Šibenčani odlaze do nedostižne prednosti i čuvaju je do kraja susreta.

Trener Šibenke Damir Milačić: mi gledamo samo sebe i došli smo ovdje pobijediti iako nas je bilo samo osam, čestitao bi svim svojim igračima a posebno Arslanagiću.

Trener Vrijednosnica Marko Mandić: čestitam Šibenki na zasluženoj pobjedi, kvalitetnija su ekipa od nas a to se vidi po rezultatu i igri. Mi se idemo spremiti za Sonik koji je za osam dana i nadam se pobjedi.

Slijedeću utakmicu Vrijednosnice igraju protiv Sonika u ponedjeljak 02.05.2022. godine od 20.00 sati u Osijeku.