Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu od ekipe Mladost iz Zemuna.

KK Mladost MaxBet – KK Vrijednosnice Osijek 85:77 (20:23, 17:20, 25:14, 23:20)

Mladost: Livingston 30, Klavžar, Ljubičić 9, Milosavljević, Milenković 3, Ristanović, Kovačević 2, Bojić 27, Gibson 8, Carlson, Živojinović, Sarr 6.

Vrijednosnice: Makoi 12, Lisica, Dugandžić 2, Tomljenović, Špehar, Porobić, Kuany 17, Bošnjak 17, Perković 9, Topolović 15, Džajić 5.

Vrijednosnice su odigrale odlično prvo poluvrijeme u kojem su pretežno imali vodstvo, na odmor su otišli sa +6 rezultatom 37:43. U nastavku su Brokeri povećali vodstvo na +13 (39:52) nakon čega je uslijedila serija Mladosti 23:5 za kraj treće četvrtine (62:57). U zadnjoj četvrtini domaćini su držali vodstvo, dvije minute prije kraja košem Topolovića Vrijednosnice su došle na minimalan zaostatak za 76:75, no iskusnija ekipa Mladosti pobjeđuje sa završnih 85:77. Mladost je predvodio Livingston sa 30 i Bojić sa 27 poena, a Vrijednosnice Kuany i Bošnjak svaki po 17. Vrijednosnice Osijek igrale su bez ozlijeđenog Porobića i Lisice.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u četvrtak, 10.02.2022. protiv KK Rogaška u 21:00 u sklopu NLB ABA lige 2.