Večeras su u Sinju Brokeri protiv KK Alkar pogodili u ”sridu”.

KK Alkar – KK Vrijednosnice Osijek 89:90 (23:19, 22:32, 27:21, 17:18)

Alkar: Neal 20, Kučan 17, Marić 2, Vučić 10, Jacović 16, Brocić 8, Jurela, Tvrdić, Dukić, Tomašević, Wembi.

Vrijednosnice: Jordano 19, Ćorić 24, Šarenac 4, Buljević 2, Darling 9, Bašić 16, Filipović, Kujundžić 14, Dmitrović, Turalija 2.

Utakmicu bolje otvaraju igrači Vrijednosnica te su u minimalnom vodstvu sve do osme minute i rezultata 15:19, nakon kojeg domaćini rade seriju od 8:0 za 23:19. U drugoj četvrtini dominiraju Brokeri, igraju čvršće i  agresivnije i dobijaju četvrtinu sa 10 koševa prednosti za 45:51. U trećoj četvrtini Vrijednosnice dobrom igrom dolaze do najveće prednosti u 23. minuti rezultatom 47:60 no nakon toga igrači Alkara preuzimaju inicijativu i poravnavaju do kraja četvrtine na 72:72. U zadnjoj četvrtini Vrijednosnice ostvaruju prednost preko Antonia Jordana za 72:77 i čuvaju vodstvo sve do 37. minute kada domaćin preko Neal-a i Kučana dolazi do vodstva 89:86. U napetoj završnici punoj obostranih grešaka, sa četiri koša Brokerima pobjedu donosi Robert Kujundžić.

U infarktnoj završnici mlada ekipa trenera Domagoja Kujundžića pokazala je karakter i osvojila važne bodove na “vrućem” gostovanju.

Sljedeća utakmica Brokera je u utorak, 26.11.2019. sa početkom u 17:00h u dvorani Gradski vrt, u sklopu 5.kola Alpe Adria Cup natjecanja protiv BC Sluneta Usti iz Češke.