Vrijednosnice su večeras odigrale prvu utakmicu u novoj sezoni Favbet Premijer lige u kojoj su izgubile od Cedevite Junior.

KK Cedevita Junior – KK Vrijednosnice Osijek 95:70 (22:19, 27:14, 24:19, 22:18)

Cedevita: Eaddy 16, Šare, Sobin 14, Brzoja 10, Buljan 12, Rašić 7, Karačić 7, Jelić 7, Krajnović 19, Mršić, Subašić 3, Anzulović

Vrijednosnice: Tchoukuiegno 14, Rebić 12, Kujundžić R.20, Grantsaan 2, Šiško 2, Martinović, Flanjak, Kujundžić S., Vladović 5, Budimir 2, Bjelanović 10, Primorac 3.

Brokeri su dobro krenuli u utakmicu, mogli su parirati favoriziranom protivniku te prva četvrtina završava sa 22:19. U drugoj četvrtini domaćin pravi seriju 9:0 te agresivnom igrom na poluvrijeme odlazi sa 49:33. U nastavku je Cedevita bila dominantnija, povećavala je vodstvo, Vrijednosnice nisu mogle pratiti visok tempo domaćina koji zasluženo pobjeđuje sa 95:70. Kod Vrijednosnica najviše poena zabili su: Robert Kujundžić 20, Tchoukuiegno 14 te Rebić 12 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju 05.10. protiv Šibenke u Osijeku u 19:30h.